Педагогічна рада

Засідання педагогічної ради

         

    02 листопада у ліцеї відбулося засідання педагогічної ради

про забезпечення громадянської та правової компетентності у сучасному змісті шкільної освіти.

   О.О.Муха, учитель історії та правознавства, ознайомив із даним питанням через призму сучасних умов, специфіку навчального закладу, акцентував увагу на результативності формування громадянської та правової компетентності, формах і методах роботи з власного досвіду і досвіду навчально-виховного процесу ліцею. До обговорення долучилися колеги і кожен учасник педагогічної ради висловив думку щодо сучасних умов формування компетентності; відбувся обмін думками, досвідом і плануванням подальшої роботи з даного питання.

   Друга частина педагогічної ради сприяла розвитку практичних навичок учителів ліцею із Офісом – 365. О.В.Бурлака, заступник директора з навчально-виховної роботи, провела майстер – клас з метою підготовки до дистанційного навчання. Педагоги створювали навчальні блокноти класів, училися структурувати навчальний простір, відпрацьовували навички використання різних інструментів для наповнення змісту уроків у хмарному середовищі.

    Незважаючи на тепловий режим у ліцеї, день пройшов тепло, пізнавально-корисно і створив мотивацію і настрій учителів до самовдосконалення і успіху.