Педагогічна рада

Педагогічна рада

31 жовтня відбулася педагогічна рада №2 у 2023/2024 н.р. Під час засідання педаради були розглянуті питання виконання рішення педагогічної ради №1 щодо створення безпечного освітнього середовища та забезпечення ментального здоров'я учасників освітнього процесу у 2023/2024 н.р. Заступник директора з НВР О.В. Бурлака виступила з інформаційною доповіддю про нове Положення про атестацію педагогічних працівників, звернула увагу на те, що за новим Положенням критеріями атестації педпрацівників є вимоги Професійного стандарту педагогічних працівників.

Також педагоги були ознайомлені з цифровою платформою Єдина атестаційна система, де є можливість систематизувати дані про підвищення кваліфікації педагогів. За наслідками даної доповіді педагоги ліцею зареєструвалися на платформі та оперативно заповнили базу даних про підвищення кваліфікації за період 2019-2023 рр.

Психолог  Л.П. Хоменко ознайомила колектив з Всеукраїнською програмою ментального здоров'я "Як ти?" та результатами моніторингу адаптації новприбулих учнів до освітнього процесу й освітнього середовища ліцею. 

Директор ліцею Ж.І. Здоренко ознайомила з листом МОН №1/16742-23 від 27.10.2023 "Про застосування державної мови у сфері освіти". У ході обговорення було відзначено, що весь освітній процес в ліцеї відбувається виключно державною українською мовою, учні та педагоги дотримуються правових норм в даній галузі. 

Заступник директора з НВР І.А. Маранська у своєму виступі висвітлила досвід упровадження медіаграмотності та в цілому організацію освітнього процесу у Фінляндії, познайомивши колектив з найяскравішими моментами своєї освітньої подорожі до цієї країни.