Досвід учителів

Досвід вчителя

Вітаємо Оксану Євгенівну Марченко, учителя біології та хімії, із друком статті ««Підготовка до участі у предметних олімпіадах з екології. Із досвіду роботи з учнями 10-11 класів» у «Педагогічному віснику»(№1 – 2016 р.)

 Штрихи до професійного портрету. Марченко О.Є.  -  керівник районного методичного об`єднання вчителів біології. Систематично впроваджує перспективний педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні, надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам. Учитель є активним учасником методичних заходів ліцею, району, області. Учасник обласної творчої групи вчителів біології із проблеми: «Створення тестових завдань пізнавальних та експериментальних  задач з біології та екології», «Розробка навчально-методичних матеріалів до програми курсу за вибором «Генетика людини з основами медичної генетики», «Розробка навчально-методичних матеріалів до програми курсу за вибором «Молекулярна генетика». Є постійним учасником інтернет – семінарів та Інтернет-конференцій, семінарів районного і обласного рівнів; учасник  і співорганізатор екологічних проектів по збиранню та утилізації побутових акумуляторів та збереженню чистоти довкілля, вивчення шляхів заощадження природних ресурсів.

Марченко О.Є. є щорічним учасником виставки педагогічних технологій «Освіта Черкащини». Наробки Оксани Євгенівни із колекції цифрових ресурсів рекомендовані вченою радою Черкаського ОІПОПП для впровадження у практику роботи педагогічних працівників області.

Вітаємо і бажаємо підкорювати нові професійні вершини!