Досвід учителів

Освітні ініціативи робототехніки

26 квітня у рамках ХХІІ обласної виставки педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017» відбулася науково-практична конференція «Освітні ініціативи робототехніки».

     Учасником  даного заходу, який  проведено для керівників та учителів навчальних закладів, де має впроваджуватися викладання основ робототехніки за допомогою навчальних комплексів LEGO Education, стала учитель математики Городищенського економічного ліцею Сотникова С.А.

     Власним досвідом щодо використання означених наборів поділилися керівники-тренери команд юних робототехніків із Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка, Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка та Гельмязівської ЗОШ, які, нещодавно повернулися з перемогою з фестивалю  «ROBOfirst – більше ніж роботи»  - масштабної події у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. Зокрема, команди «Zolowizards» Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка та «Kiborgs.ua» Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка представлятимуть Україну на Європейському змаганні «FIRST LEGO League Open European Championship» в Данії.

     Учасники команд робототехніки розповіли про свої враження від участі у змаганнях, а також продемонстрували присутнім можливості використання навчальних наборів LEGO.