Олімпіади

Підкорено Олімп!

   26-29 березня Вікторія Остапенко, учениця 11 класу та учитель економіки Надія Жуган відвідали місто Ужгород, де відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Якісна підготовка до олімпіадних випробовувань та наполегливість дала свої результати - у підсумку Вікторія відзначена дипломом ІІ ступеня переможця Всеукраїнської олімпіади!

    А команда Черкащини у складі трьох учнів здобула І місце у загальнонаціональному рейтингу команд - учасниць олімпіади з економіки та отримала перехідний кубок від команди міста Харкова!

   У залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося урочисте закриття та вручення 108 дипломів переможцям IV етапу ХХI Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

   Упродовж п’яти днів юні знавці економічних наук у напружених інтелектуальних змаганнях визначали найкращих. IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки проходив у 2 тури: теоретичний та практичний, де учні змогли реалізувати свої знання та втілити набуті навики.
    Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, підбиваючи підсумки, наголосила, що Закарпаття, незважаючи на погодні умови, гостинно приймало на своїх теренах майбутню еліту, фахівців, які у нелегкому тривалому олімпіадному марафоні стверджували своє право називатися кращими юними знавцями економіки. Ганна Іванівна побажала учасникам впевненості, наполегливості, інноваційних та креативних ідей.
    Висококваліфіковані члени журі, до складу якого входили провідні науковці, учителі-методисти, визначили найсильніших учнів-переможців з-поміж сотень найкращих.
      Дипломи першого ступеня отримали 8 учнів: 9 клас – 2 учні, 10 клас – 3 учні, 11 клас – 3 учні; другого ступеня – 16 учнів: 9 клас – 4 учні, 10 клас – 6 учнів, 11 клас – 6 учнів; третього ступеня – 15 учнів: 9 клас – 6 учнів, 10 клас – 4 учні, 11 клас – 5 учнів.
      Цього року перехідний кубок від минулорічної найкращої команди Харківської області перейшов до Черкащини.
     Надія Гражевська, голова журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, наголосила, що велике свято учнівських знань завершилося. Юні інтелектуали впродовж цих днів не лише змагалися, вони відвідали історичні місця, поринули в минуле міста та його легендарних постатей, почули цікаві розповіді знаних науковців краю та знайшли нових друзів. Вона побажала учасникам перемоги у житті, сонячного настрою та позитивних емоцій.
    Хвилюючим моментом була передача символу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки від Закарпаття до Київщини, вивезеного із окупованої території Донецької області, виготовленого ще в Криму.
    Дійство супроводжувалося вражаючим артистичним шоу юних закарпатських талантів, вихованців Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. Виконавці подарували присутнім неймовірні композиції та музичні номери, які наскрізь пройнялися емоціями та переживаннями юних талантів.
   Юні інтелектуали, які у нелегкому олімпіадному марафоні довели свої знання, вміння, креативний підхід до вирішення завдань, представили майже всі куточки України. Сподіваємося, що інтелектуальний потенціал учасників, майбутніх висококваліфікованих спеціалістів, допоможе підняти економіку України на рівень найрозвинутіших країн світу.
Сьогоднішня перемога – це перший крок до успішного втілення поставленої мети.
Успіху Вам, упевнена та успішна інтелектуальна молодь країни!