Олімпіади

Вітаємо з перемогою!

    Вітаємо Остапенко Вікторію, ученицю 10 класу ліцею, із черговим підкоренням Всеукраїнського олімпу з економіки та здобуттям ІІІ місця серед кращих юних економістів України!

   26-31 березня відбувся ІV етап ХХ ювілейної Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, який зібрав до туристичної столиці України, міста Львова, 25 команд із різних куточків нашої держави. Між собою мірялися знаннями 97 учасників. Змагання проходили в стінах Вищого професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

   Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Зі словами привітання та побажанням результативної роботи, пошуку цікавих ідей, нестандартних економічних рішень та яскравих перемог до учасників звернулися: Любомира Мандзійдиректор департаменту освіти і науки Львівської ОДА; Володимир Мельник, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка; Надія Гражевська, голова журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук; Олена Решитняк, директор програм Української ради з економічної освіти; учасники олімпіад попередніх років Любомир Пилипенко, професор Національного університету «Львівська політехніка», випускники Львівського університету і підприємці: засновник холдингу емоцій «Фест» Андрій Худо та Ростислав Дюк, керівник напряму електронних фінансів проекту «Трансформація фінансового сектору USAID». Урочистості завершив святковий концерт, у якому взяли участь найкращі творчі колективи університету.

   Наступні два дні – це безпосередня участь у змаганнях олімпіади – дні напруженої, але цікавої роботи, складних конкурсних змагань, а найголовніше – плідного спілкування, інтелектуального та культурного збагачення на гостинній львівській землі.

   Найкращі юні економісти навчаються сьогодні у школах Харківщини, Івано – Франківщини та Рівненщини. Команда Черкаської області посіла 7 місце у загальнокомандному заліку. Такий вердикт винесло професійне журі  ХХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

   Підсумки олімпіади засвідчили високий рівень знань та вмінь учнів при виконанні завдань. А ще – професіоналізм педагогів, які доклали максимум зусиль для підготовки учнів до змагань, оптимально використовуючи з цією метою власний досвід та можливості позакласної фахової роботи.

   Поїздка до туристичної столиці України запам‘ятається юним економістам не тільки напруженими олімпіадними змаганнями. Вільний час діти використали для знайомства з визначними місцями Львова, активного спілкування з ровесниками. А ще про участь в олімпіаді їм завжди нагадуватимуть дипломи та цінні подарунки, які були вручені всім, без винятку, учасникам цього захоплюючого турніру.

   Україна, поза сумнівом, може пишатись своїм новим поповненням в когорті майбутніх будівничих вітчизняної економіки.

  На сайті МОН України:

   https://imzo.gov.ua/2017/04/04/kohorta-kraschyh-yunyh-ekonomistiv-ukrajiny-popovnylas-novymy-imenamy/