Хмарні сервіси

Фестиваль у Майкрософт

   16 грудня 2016 року директор ліцею Надія Жуган та заступник директора Олена Бурлака взяли участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей з використання ІКТ, який проходив в рамках Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" у компанії Майкрософт, м. Київ.  

   У заході взяли участь 130 учасників. Це вчителі-хмарники, вчителі-новатори - вчителі нового покоління, ті, хто формують знання та навички потрібні у сучасному світі. Сьогодні ми навчаємо дітей, які будуть обирати спеціальності, які ще не існують, використовувати технології, що сьогодні ще не відомі, будуть вирішувати такі проблеми, про які ми сьогодні навіть не здогадуємось.

   На фестивалі було презентовано педагогічний досвід за 5-ма номінаціями: інноваційний урок, проект, ідея, управління школою, відео про хмарну школу. Голосування було "наживо"!

   Директор ліцею Надія Жуган презентувала досвід впровадження хмарно-орієнтованого навчального середовища ліцею в номінації «Управління школою» на тему: «Підвищення ефективності управління ліцеєм засобами Офіс - 365» із використанням сервісу SWEY, а Олена Вікторівна Бурлака, заступник директора з НВР, взяла участь у двох секціях і представила матеріали у One Note в номінаціях «Педагогічний проект» та «Інноваційна ідея».

  Приємно бачити результати роботи у Всеукраїнському Національному експерименті "Хмарні сервіси в освіті". Олена Бурлака за результатами голосування посіла ІІІ місце у номінації «Інноваційна ідея» за представлення Веб-квесту «Віртуальний тур Європою», створений у One Note.
Надія Григорівна отримала Грамоту від ІІТЗН НАПН та нагороду "Зірка проекту" за впровадження ІКТ у навчально-виховний процес ліцею та популяризацію досвіду в рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси»!

   Сподіваємось, що використання хмарно орієнтованого навчального середовища навчального закладу позитивно вплине на організацію навчання, створить умови для розвитку нових методів та технологій навчання учнів, підвищить мотивацію учнів до навчання, забезпечить розвиток ІКТ-компетентності вчителів, що, у свою чергу, призведе до позитивних якісних змін в організації діяльності учасників навчально-виховного процесу.

   Участь у фестивалі дає безліч ідей та наснагу працювати далі. Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху «Нової української школи».