Заходи, події
День відкритих дверей в КНУКіМ

20 травня учні 11 класів Городищенського економічного ліцею разом із вчителем географії Володимиром Пеляком здійснили просвітницьку поїздку до Києва на День відкритих дверей в Київському національному університеті культури і мистецтв (КНУКіМ). У неблизьку дорогу вирушило 14 городищенських ліцеїстів 11-х класів та одна учениця з сусідньої 3-ї школи. Тож армада старшокласників під назвою «Городище-Корсунь» відправилася підкоряти Київський університет культури і мистецтв, а коротко – Поплавського.
Як виявилося по приїзді, крім нас, на День відкритих дверей прибуло ще 10 великих туристичних автобусів із різних областей України. Тож подвір’я, а особливо корпуси КУКу, були заповнені потоками молоді з Черкаської, Кропивницької, Житомирської, Полтавської і навіть Рівненської областей. І такі делегації з усієї України до них прямують от уже місяць.
Поїздки, кава-брейк, подарунки-книги – університет організовує безкоштовно. Тож народ звідусіль потягнувся в столицю, якої як і ми вже давно не бачив. Що там столицю, діти часто далі райцентра не виїжджали.
Вилазка піднімала настрій і загострювала емоції, яких учні давненько не відчували. Тож і в дорозі, і в навчальному центрі, було гамірно й весело. А ще де - в Поплавського, перше кредо якого – жартуйте.
Метою всіх цих розтрат для університету була, звісно, наочна агітація майбутніх абітурієнтів. Нас водили по всіх факультетах і найгарніших аудиторіях. Перед учнями виступали кращі викладачі і студенти. Ну а на завершення – у найефектнішій студії перед трьома групами виступив сам «батько» КУКу – Михайло Михайлович. З яким потім, звісно, всі бажаючі фотографувалися
Якщо коротко – що здивувало.
1. Що заклад обладнаний значно краще за колишні державні виші. Ми побували у європейському університеті, принаймні так виглядали ті зали і аудиторії, куди нас заводили й де відбувалися зустрічі.
2. Багато приміщень мають зірковий вигляд із яскравим освітленням і дизайном, екранами на пів стіни, супер-сучасними сидіннями, надновими комп'ютерами, іншою технікою тощо.
3. Що в університеті навчається аж 10 тисяч студентів!
4. Що його закінчували десятки відомих музичних, танцювальних та інших зірок: Дзідзьо, Оля Полякова, Тоня Матвієнко, Дмитро Комаров, Віктор Павлік, Катерина Павленко, Альоша, і це далеко не повний список.
5. Що в закладі багато затребуваних молоддю і рідкісних спеціальностей: РR, тележурналістика, інтернет-журналістика, блогінг, ІТ та програмування, кіно- і телемистецтво (режисер, оператор, продюсер, актор, фотохудожник), фешн і шоу-бізнес, режисер естради та шоу (як без цього в Поплавського), хореографія, актор театру та кіно, готельно-ресторанний бізнес, міжнародний та культурний туризм, дизайнер, івент-менеджент, естрадний спів, міжнародні відносини тощо.
6. Тож університет Поплавського виявився дорогим, технологічним, ззовні блискучим і прилощеним, але сучасним навчальним закладом, конкурентно спроможним на ринку освітніх послуг.
7. Як і декларує «тато» КУКу, університет пропагує український зміст навчання. Стиль і атмосферу задає ректор. В закладі відчуваєш себе як дома в селі, всюди виключно українська мова. 8. Керівник університету дуже активний, все контролює, уважний до своїх студентів. Бажає дітям щастя, але бачить його і робить це по-своєму
Володимир Пеляк, вчитель географії та мистецтва


