Заходи, події

European Money Quiz (змагання з фінансової грамотності)

21 березня 2023 року 5 команд ліцеїстів долучилися до European Money Quiz – найбільшого змагання з фінансової грамотності в Європі. Змагання відбувалися за сприяння Національного банку України, проєкту USAID "Реформування фінансового сектору" та НАБУ.

До складу команд увійшли учні 9-10 класів Почтар Анна, Козаченко Владислава, Лисенко Поліна, Погрібна Валерія, Мусієнко Поліна, Федосова Євгенія, Басай Денис, Петруха Максим, Гуленко Віталій, Завгородня Вероніка. Підготовку команд здійснювала вчитель економіки та фінансової грамотності Тетяна Василівна Чорна. Технічний супровід участі - заступник директора Олена Вікторівна Бурлака.

У цей день відбувся національний відбір серед зареєстрованих учасників. Змагання проходили в прямому ефірі в дистанційному форматі за допомогою програми для організації відеоконференцій Zoom та навчальної платформи Kahoot. Під час змагань учні та учениці мали змогу прокачати свої знання з теми особистого бюджету, кредитів, депозитів, страхування, інвестицій, податків, платіжного шахрайства та захисту прав споживачів фінансових послуг. 

Всього участь у національному відборі взяли 1411 команд з усієї України (2822 учні віком 13-15 років). Маємо відзначити, що наші команди гідно виступили під час змагань, набравши від 10 до 14 балів із 15 максимальних. Переможці були визначені і за кількістю набраних балів, і за швидкістю відповідей (що могла залежати від мережі інтернет).  І хоч цього разу ми не змогли увійти в число переможців, але отримали цінний досвід участі та ефективної комунікації під час заходів подібного масштабу.