Заходи, події

Конкурс-захист МАН у 2023 році

У січні 2023 р. на фінальну стадію вийшла участь наших ліцеїстів у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнів-членів Малої академії наук. Цього року науково-дослідницькі роботи готували учениці ліцею: 

  • Головко Анжела, учениця 11-Б класу - тема "Дорадянська архітектура міста Городища" (секція мистецтвознавства, науковий керівник вчитель географії та мистецтва ліцею Володимир Антонович Пеляк);
  • Головко Аліна, учениця 11-Б класу - тема "Історія міста Городища в архітектурних пам'ятках" (секція історичного краєзнавства, науковий керівник вчитель географії та мистецтва Володимир Антонович Пеляк);
  • Карпенко Вікторія, учениця 10 класу - тема "Сучасний квантовий погляд на природу буття" (секція теоретичної фізики, науковий керівник вчитель фізики В.М. Яровий)

Протягом 10 по 13 січня 2023 року дівчата разом із учнями інших закладів освіти Городищенської громади взяли участь у І  етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Заходи відбувалися у дистанційному форматі. Загалом конкурс проходить у три етапи: 1) заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт учнів членами фахового журі; 2) постерний захист, під час якого конкурсанти представляють свої проєкті за допомогою постера та відповідають на питання журі щодо наукової роботи; 3) наукова конференція, у які беруть участь всі учасники та члени журі, конкурсанти презентують свої дослідження іншим конкурсантам та беруть участь у науковій дискусії між конкурсантами. На кожному етапі конкурсу журі оцінює роботу учасників, а за підсумками всіх трьох етапів формується фінальний результат і визначається рейтингова таблиця.

По інший бік моніторів конкурсу-захисту працювали вчителі ліцею, що увійшли до складу журі І етапу конкурсу: Олена Вікторівна Бурлака (відділення історії), Людмила Володимирівна Гудзь (відділення математики), Ірина Андріївна Маранська (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтва), Лідія Петрівна Хоменко (відділення філософії та суспільствознавства).

Приємно відзначити, що наші учениці представили свої науково-дослідницькі роботи на високому рівні. Це знайшло відображення у здобутті дівчатками переможних І місць у своїх секціях за підсумками всіх 3-х етапів конурсу. 

Тож вітаємо наших юних науковиць та їх наставників із перемогою та бажаємо успіху в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН, що відбудеться в лютому місяці!