Протягом жовтня в ліцеї проходив І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук. Вітаємо переможців І (ліцейного) етапу з перемогами і бажаємо успіхів у подальшому навчанні, а визначеним учасникам ІІ етапу - успіху на наступних етапах інтелектуальних змагань!
Графік і учасники ІІ етапу олімпіад тут
№ п/п |
Предмет |
Клас |
К-сть учасників |
Прізвище ім’я учасників, зайняті місця |
Учитель |
1. |
Українська мова |
8 |
6 |
І Лисенко Поліна |
Маранська І.А. |
ІІ Дудник Ігор |
|||||
ІІІ Петько Діана |
|||||
9 |
7 |
І Бурлака Назарій |
|||
ІІ Завгородня Вероніка |
|||||
ІІІ Яценко Богдана |
|||||
10 |
9 |
І Тригуб Аліна |
Осадча Ю.П.
|
||
ІІ Галич Ірина |
|||||
ІІІ Кошелєва Ніка |
|||||
11 |
6 |
І Мацепа Анастасія |
|||
ІІ Турло Анна |
|||||
ІІІ Литвин Віталій |
|||||
2. |
Математика |
8 |
3 |
І Лисенко Поліна |
Гудзь Л.В. Зінченко В.П. |
ІІ Моргун Дмитро |
|||||
9 |
6 |
ІІ Бурлака Назарій |
|||
10 |
5 |
І Мазур Олександр |
|||
ІІ Зеленько Артем |
|||||
11-А |
2 |
І Ластенко Іван |
|||
3. |
Географія |
8 |
11 |
І Лисенко Поліна |
Дигало Л.Г. |
ІІ Олексійчук Назар |
|||||
ІІІ Почтар Софія, Петруха Максим |
|||||
9 |
3 |
І Литвин Іван |
Пеляк В.А. |
||
10 |
6 |
І Зеленько Артем |
Муха О.О. |
||
ІІ Мазур Олександр |
|||||
ІІІ Вихватень Максим |
|||||
11 |
6 |
І Литвин Віталій |
Пеляк В.А. |
||
ІІ Пикало Яна, Ластенко Іван |
|||||
4. |
Англійська мова |
8 |
10 |
І Петько Діана |
Шастун В.А. |
ІІ Лисенко Поліна, Козаченко Влада, Олексійчук Назарій |
|||||
ІІІ Почтар Анна, Петруха Аліна |
|||||
9 |
6 |
І Бурлака Назарій |
|||
ІІ Демиденко Денис, Яценко Богдана |
|||||
ІІІ Завгородня Вероніка, Гуленко Віталій |
|||||
10 |
5 |
І Тригуб Аліна, Мазур Олександр |
|||
ІІ Козюра Кирило |
|||||
ІІІ Кузьмічова Поліна |
|||||
11 |
3 |
І Ластенко Іван |
|||
ІІ Гаркуша Влад |
|||||
ІІІ Мацепа Анастасія |
|||||
5. |
Історія |
8 |
5 |
І Лисенко Поліна |
Муха О.О. Бурлака О. В. |
ІІ Петруха Максим |
|||||
ІІІ Петруха Аліна |
|||||
9 |
3 |
І Бурлака Назарій |
|||
ІІ Демиденко Денис |
|||||
10 |
7 |
І Головко Анжела |
|||
ІІ Головко Аліна, Вихватень Максим, Галич Ірина |
|||||
ІІІ Багатченко Анастасія |
|||||
11 |
5 |
І Литвин Віталій |
|||
6. |
Фізика |
8 |
3 |
ІІІ Погрібна Валерія, Почтар Анна |
Клепко І.В.
|
9 |
3 |
- |
|||
10 |
7 |
ІІІ Мазур Олександр, Тригуб Аліна |
|||
11 |
1 |
І Лапченко Ярослав |
|||
7. |
Хімія |
8 |
4 |
І Побігайло Владислава |
Марченко О.Є. |
ІІ Тараненко Анна |
|||||
9 |
4 |
І Заболотня Ліна |
|||
ІІ Лободюк Вероніка |
|||||
10 |
1 |
І Савич Анна |
|||
11 |
2 |
І Литвин Віталій |
|||
8. |
Біологія |
8 |
10 |
І Клименко Софія |
Марченко О.Є. |
ІІ Антоненко Назарій, Кучеренко Вікторія |
|||||
ІІІ Почтар Анна |
|||||
9 |
7 |
І Бурлака Назарій |
|||
ІІ Гаращенко Юлія |
|||||
ІІІ Заболотня Ліна |
|||||
10 |
5 |
І Горідько Богдана, Кошелєва Ніка |
|||
ІІ Усенко Дарія |
|||||
ІІІ Багатченко Анастасія |
|||||
11 |
5 |
І Лапченко Ярослав |
|||
ІІ Литвин Віталій |
|||||
9. |
Екологія |
10 |
4 |
І Вихватень Максим |
Марченко О.Є. |
ІІ Савич Анна |
|||||
ІІІ Степанова Юлія |
|||||
11 |
4 |
І Литвин Віталій |
|||
ІІ Ващішіна Анастасія, Мацепа Анастасія |
|||||
ІІІ Пикало Яна |
|||||
10. |
Астрономія |
11-А |
1 |
І Гаркуша Владислав |
Клепко І.В. |
11. |
Економіка |
8 |
9 |
І Тараненко Анна, Лисак Ельдар |
Чорна Т.В. |
ІІ Зінченко Олександра, Побігайло Влада |
|||||
ІІІ Петько Діана, Сухомлин Вікторія, Моргун Дмитро |
|||||
9 |
9 |
І Бурлака Назарій |
|||
ІІ Яценко Богдана |
|||||
ІІІ Заболотня Ліна, Дяченко Олександр, Гуленко Віталій |
|||||
10 |
11 |
І Мазур Олександр, Козюра Кіріл |
|||
ІІ Багатченко Анастасія, Сальнікова Аліна, Прокопенко Артем, Шевченко Давід |
|||||
ІІІ Степанова Юлія, Галич Ірина |
|||||
11 |
1 |
І Турло Анна |
|||
12. |
Інформаційні технології |
9 |
2 |
І Литвин Іван |
Клепко І.В. Зінченко В.П. |
ІІ Майченко Богдан |
|||||
10 |
3 |
І Савич Анна, |
|||
ІІ Грабовий Максим, Петренко Владислав |
|||||
ІІІ Шевченко Давід |
|||||
11 |
2 |
І Андрійченко Павло |
|||
ІІ Литвин Віталій |
|||||
13. |
Правознавство |
9 |
3 |
І Бурлака Назарій |
Муха О.О. |
ІІ Демиденко Денис |
|||||
10 |
15 |
І Головко Анжела |
|||
ІІ Вихватень Максим, Головко Аліна, Кошелєва Ніка |
|||||
ІІІ Кравець Максим, Дудник Інна |
|||||
11 |
11 |
І Стецюра Михайло |
|||
ІІ Багацька Софія, Литвин Віталій |
|||||
ІІІ Петренко Аліна, Пикало Яна |
|||||
14. |
Російська мова та література |
10 |
2 |
І Степанова Юлія |
Здоренко Ж.І. |
ІІ Кузьмічова Поліна |
|||||
11 |
4 |
І Литвин Віталій |
|||
ІІ Саєнко Анна |
|||||
ІІІ Ластенко Іван, Петренко Аліна |