WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Заходи, події

Тиждень Книги

Яскраво та цікаво пройшов у нашому ліцеї Тиждень Книги. Заступник директора з НВР Олена Бурлака та бібліотекар Валентина Баклицька запропонували насичену програму заходів. Протягом тижня у бібліотеці діяла виставка патріотичної літератури, присвячена 100-річчю Української революції 1917 – 1921 рр.

Відбувся також конкурс інтерактивних плакатів «Книжкові новини», у ході якого учні висвітлили історію книг, познайомили товаришів із найбільшими бібліотеками світу та України, а також різноманітними цікавинками для книголюбів. Учні 8 класу разом з класним керівником Людмилою Ґудзь відвідали бібліотеку для знайомства з новинками художньої літератури. Найбільшим відкриттям для них стало те, що нові книги мають особливий запах, тому знайомство з поліграфією видань поступово переросло в книжкову ароматерапію. Родзинкою цьогорічного Тижня Книги стала зустріч любителів читання в Літературному кафе. Тут учасники зустрічі поділилися своїми читацькими інтересами, продемонстрували улюблені книги. Приємне враження справляло те, що наші учні читають дуже серйозні книги і навіть мовою оригіналу (англійською). Розважально-інтелектуальне шоу «Зоряний час: сторінками улюблених книг» відбулося у 9 класі. У грі перемогла Ломакіна Світлана. Загалом усі заходи Тижня Книги викликали жвавий інтерес у ліцеїстів, було започатковано нові традиції. Зокрема учасники Літературного кафе домовилися, що відтепер зустрічі стануть регулярними. А після повідомлення про зустріч у мережі Фейсбук ми виявили бажаючих доєднатися до книголюбів серед наших колишніх випускників, що мешкають тепер у Городищі.