WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Заходи, події

Тріумф театральних корифеїв

         

         Справжнім тріумфом завершилася участь учнів ліцею у ІІ турі обласного фестивалю "Мистецький дивокрай Черкащини", що проходив17 березня у районному Палаці культури. Приємно зазначити, що талантами переповнена Городищина.

      Дітки з різних шкіл району і співали, і танцювали, і грали... Творчий колектив учнів ліцею у складі Савенко Аміни, Гарань Вікторії, Дими Володимира, Маштабея Владислава (драматичний гурток "Дивограй" РБДЮ) також брав участь. Під керівництвом Юлії Осадчої діти неперевершено "прожили" та показали колорит та життя української родини у ХІХ ст. Сценка за твором С.Васильченка "На перші гулі" розповідала як дівчина просилася піти погуляти "на колодки". У підсумку ліцеїсти стали переможцями, отримавши перше місце в номінації "Театральне мистецтво". Вітаємо!