WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Заходи, події

Пам`яті Кобзаря

       

Перші весняні дні у ліцеї було проведено низку заходів національно-патріотичного спрямування. На вшанування пам`яті Великого Кобзаря відбулась загальноліцейна лінійка "Єднаймо Україну Тарасовим словом".

Родзинкою заходу було декламування вчителями Жанною Здоренко, Оксаною Марченко, Вікторією Шастун, Юлією Осадчою уривків із творів Т.Шевченка: послання "І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм...", поеми "Гайдамаки", вірша "Мені однаково чи буду". Молодші ліцеїсти взяли участь у літературній вікторині "Вінок Кобзареві". Команди "Кобзарі" (капітан Петренко Іванна) та "Тарасики" (капітан Визнюк Наталія) позмагалися за звання кращого знавця життя і творчості поета. У цікавому змаганні перемогла команда "Кобзарі". Учні 10-11 класів написали тематичні диктанти. Для дев`ятикласників було організовано літературну гру "Ерудит", у якій перемогу здобули Новікова Ірина (І місце) та Маштабей Владислав (ІІ місце). У рамках заходів відбулася цікава творча зустріч шанувальників поезії з місцевим поетом, членом Спілки письменників України Олексієм Тичком. Учасники зустрічі одночасно взяли участь у конкурсі читців-декламаторів. Переможні місця розподілилися настурним чином: І місце - Гарань Вікторія (10-А кл.), ІІ місце - Петренко Іванна (9 клас), ІІІ місце - Ломакіна Світлана (9 клас), Кирпата Софія (8 клас).

Загалом під час проведених заходів ліцеїстам вдалося не просто вшанувати пам`ять поета, але й відчути, як через його твори проходить любов до України, нашого народу, рідної мови.