Досвід учителів

Фестиваль відкритих уроків у ліцеї

     З 29 лютого у ліцеї відбувся професійний марафон «Відкритий урок». Учителі гостинно відкрили двері для колег з метою обміну досвідом, педагогічними знахідками.

    Майстерно і професійно проведено уроки: 8 клас: з економіки на тему «Як діє закон попиту?»(О. М. Саченко); 9 клас – алгебра «Відсотки. Формула простих відсотків» (Л.В.Гудзь), фізичної культури «Відпрацювання техніки нападу з волейболу»(Н.М.Костенко); 10-А клас – фінансова грамотність «Небанківські фінансові установи»(С.А.Сотникова), англійська мова «Види катаклізмів та можливість їх прогнозування»(О.В.Галич); 10-Б клас – з правознавства «Юридична відповідальність»(О.О.Муха); 11-А клас -  з фізики – «Квантові властивості світла»(І.В.Клепко); 11-Б клас – біологія «Біологічні адаптивні ритми організмів»(О.Є.Марченко).

    Особливістю проведених уроків є змістовність, науковість, чіткість. Різноманітність форм і методів роботи і доцільність їх використання, дає можливість стверджувати високий професійний рівень учителів.

    Приємно констатувати, що дані уроки продемонстрували процес  розвитку креативності, ініціативи, пошукової активності у навчально-виховному процесі; сприяють розкриттю творчого потенціалу обдарованої дитини; спрямовують на активну життєву позицію.