Завдяки нашим захисникам 22 грудня, напередодні Різдва Христового, у нашому ліцеї відбулося новорічне свято. Справжня круговерть подій, приправлена піснями та іграми: сценки, колядки, танці, конкурси, стендап і почесний гість - Пес Патрон... Цього року ліцеїсти виявили неабиякі організаторські та творчі здібності - свято вражало розмаїттям творчих задумів. Учні кожного класу продемонстрували свої таланти.
Провели чудове свято досвідчені ведучі Вероніка Завгородня та Назарій Бурлака.
На жаль, через повітряну тривогу частина дійства відбулася в сховищі. Але це було незабутнє свято, яке залишить у наших серцях теплі спогади надовго. Щемливо й проникливо звучала фінальна колядка «Нічка та радісна» у виконанні Харченко Поліни, учениці 8-го класу .
Ми віримо в Перемогу і наших захисників у різдвяні дива і силу єдності. Вдячні нашим янголам-охоронцям, які стоять на сторожі нашої країни, заради нашого майбутнього.
Усе буде Україна! Слава Україні! Героям слава!

