Події, заходи

Різдвяний Львів

З 11 по 13 січня учні ліцею відвідали зимовий різдвяний Львів - прекрасне, загадкове українське місто.Ліцеїсти здійснили екскурсію містом, відчули красу архітектури львівських вулиць, на горі Високий Замок з висоти пташиного польоту спостерігали простори і володіння зимового Львову, побували в музеї зброї «Арсенал», Аптеці-музеї, своєю величчю зачарували учнів  Храми  Святої Ольги та Єлізавети, Собор Святого Юра, церкви та костьоли різних конфесій.

Незабутні враження залишили не тільки наземна частина Львова, а й  підземне місто - підземелля Домініканського монастиря, Підземелля костелу отців Єзуїтів -  тихе, безлюдне, сповнене таємниць.

Приємні хвилини пізнання і насолоди додали відвідування копальні кави, майстерні шоколаду, «Криївки» та щорічного різдвяного ринку.

На третій день маршрут «Золота підкова Львівщини» повів в подорож у світ середньовіччя, епоху замків та храмів. Вони й досі зачаровують своєю величчю, захоплюють багатою історією та вражають неповторною красою. Перед нами відкрили свої таємниці Золочівський, Олеськівський та Підгорецький замки.

Ліцеїсти отримали пізнавальну і естетичну насолоду від екскурсію і  мрію повернутися до Різдвяного Львову знову.