Події, заходи

Вітаємо!

     Вітаємо Олену Вікторівну Бурлаку із отриманням відзнаки від Верховної ради України – Почесної грамоти «За заслуги перед Українським народом»!

    Перебуваючи з робочим візитом в Черкасах, народний депутат України, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко вручила Грамоти ВРУ кращим учителям Черкащини.

     Зустріч відбулася за участі голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, який, вітаючи присутніх на початку заходу, окреслив стан справ освітньої галузі області та відзначив досягнення педагогічної спільноти Черкащини.
Ірина Геращенко розповіла про державну політику та зусилля влади щодо поліпшення соціального забезпечення працівників освітньої галузі; запевнила у подальшій роботі у цьому напрямку.

     Принагідно за високий професіоналізм, сприяння формуванню та забезпеченню реалізації державної політики у сфері освіти та досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління Ірина Володимирівна вручила Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» кращим вчителям Черкащини.

     Захід продовжився у формі діалогу, де присутні педагоги висловили власне бачення подальшого розвитку освітньої галузі; подякували представникам влади за підтримку.

     Щиро вітаю колег із заслуженим визнанням!