Хмарні сервіси

Міжнародний освітній форум "Цифрова трансформація освіти""

 

13-14 лютого 2020 року учитель Городищенського економічного ліцею Сотникова Софія Анатоліївна відвідала ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті» та виставку «Інноваційні засоби в освіті» в рамках Міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти» в м. Івано-Франківську,

які відбувалися за підтримки Інституту модернізації змісту освіти України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ВГО «Асоціація малих міст України», ГО «Розумне місто та екосистема».

У рамках роботи конференції відбулися пленарне засідання з доповідями провідних спеціалістів в галузі цифровізації освітнього середовища, робота трьох секцій, панельні дискусії, майстер-класи, виставки новітнього освітнього обладнання. С.А. Сотникова на секції представила доповідь на тему «STEM-освіта як невід’ємна складова НУШ (ігрові методи навчання: гра MINECRAFT, доповнена та віртуальна реальності)». За результатами роботи конференції опубліковано збірник матеріалів «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті».

У ході роботи виставки «Інноваційні засоби в освіті» було представлено новітнє цифрове обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології; інтерактивні панелі з програмним забезпеченням; обладнання, як зробити із довільної поверхні сенсорну дошку; 3D-принтери тощо.