Фінансова грамотність

Global Money Week

     З 14 по 20 березня 2016 року ліцеїсти приєднається до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якої у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової грамотності. 

      У 2016 року темою Global Money Week є «Бери участь. Заощаджуй розумно!». Наш ліцей із 2012 року працює у рамках виконання програми заходів дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність» (наказ МОН України від 19.07.2012 № 828). Курс «Фінансова грамотність» опановують учні 10-х класів, саме тому десятикласники активно долучилися до проведення уроків та практичних занять з фінансової грамотності для найменших ліцеїстів – учнів 8 класу.

     Котенко Юлія і Луценко Діана, учениці 10-А класу, провели для восьмикласників цікавий захід - практичне заняття на тему «Гроші України та валюти країн світу»; ознайомили із історією виникнення грошей, питаннями важливості заощаджень, перевірили, як учні знають національну валюту та валюти країн світу.

    Для учнів 10 класу учитель курсу «Фінансова грамотність» Софія Сотникова організувала проведення інтерактивного Турніру юних знавців фінансової грамотності з метою систематизувати, узагальнити та поглибити знання учнів з тем: «Гроші», «Депозити», «Кредити» для розвитку практичних умінь і навичок із загальної фінансової грамотності учнів.

    Учні 11 класу Інна Дудник і Максим Юзефович провели практикум «Вчимося заощаджувати», продемонстрували авторський відеоролик на тему «Заощаджуй», який здобув перемогу в Конкурсі на найкраще відео 2015 року, що був організований за сприяння Національного банку України.

    Учні також здійснили екскурсії до Городищенської філії Приват Банку та кредитної спілки «Кредит - Союз», де ознайомились із діяльністю банківських та небанківських фінансових організацій, можливостями здійснення розумних заощаджень.