Фінансова грамотність

Екскурсія в "Кредит-Союз"

18 жовтня 2018 року в рамках ознайомлення з роботою кредитних спілок, практичним застосування знань, умінь та навичок з курсу «Фінансова грамотність» відбулася екскурсія до філії кредитної спілки «Кредит-Союз» у м. Городище учнів 10-х класів Городищенського економічного ліцею з учителем курсу «Фінансова грамотність» С.А. Сотниковою

Директор філії, Малишко Микола Андрійович, розказав учням про історію виникнення кредитних спілок, зокрема, спілки «Кредит-Союз», основні види діяльності кредитних спілок, цікаві моменти роботи. Ліцеїсти мали змогу поставити питання практичного спрямування щодо особливостей роботи кредитної спілки. Учні висловили подяку Миколі Андрійовичу за цікаву екскурсію та привітали кредитну спілку «Кредит-Союз» з річницею заснування.