eTwinning

Ліцей приєднався до мережі e-Twinning

 

   Учитель англійської мови Вікторія Анатоліївна Шастун, взяла участь у тренінгу e-Twinning Plus Practical Session у м. Києві.

    Участь у тренінгу взяли 40 ітвіннерів-новачків із різних областей України; амбасадори Олена Лук’янець, Світлана Аєксєєва, Ірина Фіголь та Юлія Троян; і представники PSA Ukraine – Сергій Теплов, Катерина Липовська та Юлія Данилевич. 

   Детальне знайомство з програмою розпочиналося з виступів команди PSA. Сергій Теплов ознайомив  учасників з головними ідеями eTwinning та ключовими компетенціями XXІ ст., які програма допомагає розвивати в учнів. А Катерина Липовська розповіла про важливі перші кроки в eTwinning: які основні правила участі, яку допомогу надають амбасадори та PSA, які можливості відкриває український сайт програми.Світлана Алєксєєва ознайомила вчителів з інструментами порталу та допомогла освоїти їх за допомогою сервісів Plickers та Kahoot. У свою чергу Ірина Фіголь ознайомила вчителів з основними функціями TwinSpace та поділилася власним досвідом реалізації успішного проекту.

    Учасники тренінгів отримали багато корисної інформації, практичних навичок та нових друзів-колег, а це значить, що спільнота ітвіннерів України поповнилася багатьма новими ентузіастами! 

             Що таке eTwinning Plus?

 e-Twinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

   Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.

    Зараз до eTwinning Plus входять: Україна, Грузія, а також Республіки Молдова, Вірменія, Азербайджан і Туніс. Всі ці країни приєдналися до проекту в 2013 р.

    На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це: 42 країни-учасниці, 153 855 зареєстрованих шкіл, 354 307 вчителів-учасників, 46 667 проектів!

  •    У 2013 р Міністерство освіти України відібрало 77 перших шкіл, які висловили бажання взяти участь у програмі eTwinning. Протягом 2014 року до програми приєдналося 56 нових шкіл з України. 

          Що дає Україні участь у eTwinning Plus?

  •    eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

  •      У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

  •      А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

  •        Тож запрошуємо учнів ліцею долучатися до англомовних проектів!
  •