E-Twining

Відзнака eTwinning Quality Label

У рамках проекту eTwining учні, батьки та вчителі Городищенського економічного ліцею з ініціативи вчителів англійської мови Вікторії Шастун та  біології Оксани Марченко долучились до проекту «Healthy snacks VS Candies». У ході проекту ми спілкувалися, дискутували, як між собою такі і з учасниками з інших країн, щодо засад здорового харчування.

Також ділилися особливостям та традиціями харчування. Шукали інформацію про здорове харчування та обговорювали її, виготовляючи постери. У результаті ми виробили практичні навички у приготуванні здорових шкільних сніданків та перекусів, провівши майстер-челендж. Використовуючи знання  новітніх технологій, взяли участь у створенні електронної книги з рецептами. У співробітництві з ліцейним учнівським самоврядуванням ми провели ярмарку українських традиційних страв і за отримані кошти купили кулер з якісною водою для ліцеїстів.  Організатори вдячні кожному, хто долучився до проекту. Варто відзначити, що за проект ми отримали Знак якості та Європейську відзнаку eTwinning Quality Label.