E-Twining

Національна Конференція

          21 травня 2018 року у м. Києві відбулася Національна конференція eTwinning plus Ukraine. Городищенський економічний ліцей отримав у 2017 році Європейську відзнаку за міжнародний eTwinning проект, що дало право учителю англійської мови Вікторії Шастун та директору ліцею Надії Жуган бути запрошеними на захід та отримати відзнаки на підсумковій конференції.

         Зі словами привітання відкрили конференцію спеціаліст Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко та представник служби підтримки програми eTwinning Plus в Україні, головний ітвінер Сергій Теплов (виступ на тему «Індивідуальні особливості учнів»).

        Для учасників конференції були організовані корисні майстер-класи на теми: «Як керувати увагою залу та мотивувати слухачів?», «3D modeling and use of 3D technology in different subjects and eTwinning projects», «Покоління Z: як підвищити їхню мотивацію та зберегти?», «Відзнака "eTwinning School"».

        У підсумку події відбулося нагородження найкращих проектів року та найактивніших учителів, нетворкінг та обмін досвідом між учасниками програми, святковий фуршет.