WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

E-Twining

Нові горизонти eTwinning

У жовтні 2017 року активізувалася робота нашого ліцею в рамках проекту eTwinning. Городищенський економічний ліцей приєднався до eTwinning проекту «Letters and cultural boxes exchange», що передбачає обмін листами та культурними посилками.

Проект заснувала вчитель англійської мови коледжу Святої Марії із Франції Вірджінія Роберт. Учні коледжу пишуть листи партнерам учасникам проекту (Україна, Італія, Британія, Італія, Польща, Греція, Туреччина) та отримують відповіді своїх друзів по листуванні. Також учні ліцею долучилися до міжнародного проекту «TwinPal», який передбачає email листування із закордонними друзями із Чехії, Польщі, Фінляндії, Німеччини та Туреччини.

      Також 19 жовтня учителі ліцею Олена Бурлака та Юлія Осадча взяли участь у навчанні новачків проекту eTwinning. Керівник проекту Сергій Теплов наголосив на тому, що проектна діяльність eTwinning спрямована на підготовку учнів до реального життя шляхом виходу за рамки неформальної освіти та розвиток ключових компетентностей в учнів. Також  Протягом заходу учасники вчилися працювати в платформі eTwinning – опановували технічні аспекти проекту.