E-Twining

E-Twining

Проект #ClimateAction

       

2 листопада ліцеїсти отримали сертифікати від Koen Timmers за участь протягом жовтня 2018р. у глобальному проекті #ClimateAction  Учні Городищенського економічного ліцею були серед 500 шкіл із 90 країн учасників проекту, уклали спільно найдовший список рішень щодо #ClimateChange та показали прості eco-кроки назустріч кліматичним змінам #IamTheChange. Участь ліцеїстів у проекті супроводжували вчителі ліцею Вікторія Шастун (англійська мова) та Оксана Марченко (біологія).

Детальніше...

День Миру - Dove of Peace

 

21 вересня у нашому ліцеї відзначили День Миру по-особливому. Мир важливий для всіх, але сучасні українці вкладають глибокий зміст у це слово. Поміркувати над проблемою збереження миру ми запросили дітей з різних країн світу шляхом участі  у міжнародному #eTwinning проекті "Dove of Peace".

Детальніше...

Семінар новачків eTwinning

Влітку вчителі ліцею активно займалися самоосвітою. Цьогоріч в закладі розширилась спільнота eTwinning. 28 липня  учителі ліцею Ж.І. Здоренко та О.Є. Марченко стали учасниками тренінгу від PSA Ukraine(м.Київ) для новеньких ітвіннерів. Захід зібрав близько 30 вчителів з усієї України.

Детальніше...

Національна Конференція

          21 травня 2018 року у м. Києві відбулася Національна конференція eTwinning plus Ukraine. Городищенський економічний ліцей отримав у 2017 році Європейську відзнаку за міжнародний eTwinning проект, що дало право учителю англійської мови Вікторії Шастун та директору ліцею Надії Жуган бути запрошеними на захід та отримати відзнаки на підсумковій конференції.

Детальніше...

GoCamp у ліцеї

Horodysche economic lyceum. Our language camp has already started with our great volunteer Amira Kh from Algeria. A lot of activities, fleshmob, songs. Thank you campers and our volunteer for collaboration and positive mood.#GoCamp2017

Більше фото першого дня табору за посиланням.

Детальніше...

Ліцей в програмі Global edukation

Розвиток навичок вільного спілкування відіграє важливу роль у вивченні англійської мови. З метою розширення можливостей комунікації ліцеїстів учитель англійської мови Вікторія Шастун активно співпрацює з різноманітними міжнародними програмами та фондами.

Детальніше...

Ліцей в проекті GoCamp!

     Городищенський економічний ліцей відібрано до участі у GoCamp2017 в рамках другої хвилі відбору серед шкіл – учасниць конкурсу з усієї України!

Детальніше...

Нові горизонти eTwinning

У жовтні 2017 року активізувалася робота нашого ліцею в рамках проекту eTwinning. Городищенський економічний ліцей приєднався до eTwinning проекту «Letters and cultural boxes exchange», що передбачає обмін листами та культурними посилками.

Детальніше...

eTwinning Plus Ukraine 2016

      25 листопада 2016 року  у Києві відбулися Підсумки року eTwinning Plus 2016  в Україні.В урочистій події взяла участь вчитель англійської мови Городищенського економічного ліцею Вікторія Шастун. Подія зібрала близько 400 найактивніших вчителів та директорів їхніх шкіл.

Детальніше...

eTwinning Contact Seminar

     20-22 вересня 2017 року у м.Львів відбувся міжнародний контактний семінар «eTwinning Contact Seminar History & Culture».

Детальніше...

Семінар e-Twinning Plus

  

     19 серпні 2016 року вчитель  англійської мови ліцею Вікторія Шастун взяла участь у тренінгу в e-Twinning Plus Practical Session 2016, який відбувся в місті Київ. 

Детальніше...