«Ми можемо БІЛЬШЕ – ми можемо ВСЕ»

15-16 травня 2018 року Ж.І.Здоренко, заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею, стала учасником навчально-практичного семінару «Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18», який відбувся у місті Черкасах.

Головною метою заходу є підвищення кваліфікації  освітянських лідерів, які працюють із дітьми у напрямку демократичного врядування та освіти з прав дитини.

Семінар відбувся в рамках міжнародного проекту з громадянського виховання і політичної просвіти «Ми можемо більше! «За активність дітей і молоді в Східній Європі», який здійснюється за фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Актуальним питанням сьогодення є формування громадянської свідомості молоді. Експертами АРОП запропоновано форми і методи, які є ефективними у системі формальної та неформальної освіти; ознайомлено учасників семінару із чітким алгоритмом створення соціальних проектів, організацією і проведенням президентських дитячих виборів; пізнавальним аспектом заходу є досвід роботи міської асамблеї м.Черкас.

Підсумком роботи  є орієнтація на пріоритетне завдання молодого покоління «Ми можемо більше!». Учасники семінару провели паралель і змінили вектор направленості для  дітей та молоді: «Ми можемо все!» - якщо ми разом, якщо є мета, якщо є позитивний результат і мрія про щасливе  і мирне життя.