Графік районних олімпіад 2016

                             Графік районних олімпіад

Найменування учнівських олімпіад з навчальних предметів, класи

Дата та час проведення ІІ етапу учнівських олімпіад 

1.      

Математика (6-11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

12 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

 12.11.2016 о 11.00

2.      

Історія (8-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

12 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

14.11.2016 о 13.00

3.      

Екологія (10-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

13 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

13.11.2016 о 12.30

4.      

Економіка (9-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

13 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

14.11.2016 о 13.00

5.      

Хімія (7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

19 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

19.11.2016 о 12.30

6.      

Географія (8-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

19 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

20.11.2016 о 12.30

7.      

Біологія (7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

20 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

20.11.2016 о 12.30

8.      

Астрономія (10-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

20 листопада (12.00-16.00)

Перевірка робіт

20.11.2016 о 13.00

9.      

Іноземні мови (англійська, німецька,

8-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

26 листопада (8.00-16.00)

Перевірка робіт

28.11.2016 о 13.30

10.  

Інформаційні технології (10-11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

27 листопада (8.00-12.00)

Перевірка робіт

27.11.2016 о 11.00

11.  

Фізика (7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

3 грудня (8.00-12.00)

Перевірка робіт

03.12.2016 о 11.00

12.  

Правознавство (9-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

3 грудня (12.00-16.00)

Перевірка робіт

05.12.2016 о 14.00

13.  

Трудове навчання (9, 11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

4 грудня (8.00-13.00)

Перевірка робіт

04.12.2016 о 13.30

14.  

Українська мова та література

(7-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

10 грудня (8.00-12.00)

Перевірка робіт

10.12.2016 о 12.00

15.  

Російська мова та література (9-11 класи)

(Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

11 грудня (8.00-12.00)

Перевірка робіт

11.12.2016 о 12.00

16.  

Інформатика (9-11 класи)

(Опорний навчальний заклад –

Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

17 грудня (8.00 -12.00)

Перевірка робіт

17.12.2016 о 11.00