Профорієнтаційне заняття “Світ професій: дороги, які ми обираємо”

Світ професій: який він? …Великий і різнобарвний. Це питання є актуальним для тих, хто мріє про добробут, задоволення від результатів праці, щасливе майбутнє.
Учениці 9 класу, волонтери, Остапенко Вікторія та Добровольська Анна під керівництвом соціального педагога Покась Г.В. провели для 8 класу тренінгове заняття “Світ професій: дороги, які ми обираємо”.

«Диференційовано-діагностичний опитувальник інтересів» (Є.О. Клімов) для учнів відкрив різноманіття напрямів професійної діяльності, допоміг визначитися у власних траєкторіях інтересів, здібностей, задатків; запросив до відкритого діалогу щодо правильності вибору професії, складання алгоритму дій та планування майбутнього учнів.
На занятті восьмикласники усвідомили важливість правильного вибору професії, визначили плани по підготовці предметів ЗНО для вступу у навчальні заклади, відчули готовність до впевнених кроків у майбутнє і розкриття власних потреб, інтересів, здібностей, задатків.