WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Заходи, події

Семінар учителів української мови у ліцеї

 

30 жовтня 2019 року Городищенський економічний ліцей зустрічав гостей, учителів -мовників, які прибули на семінар «Технологія розвитку критичного мислення».

Семінар розпочато квестом, на якому учасники дослідили і розкрили основні тенденції розвитку ліцею. Учасники-представники трьох локацій професійно, творчо, цікаво  розповіли про історію, форми роботи, про учнів та вчителів ліцею.

Наступним етапом семінару -  розкриття власного досвіду використання критичного мислення на уроках мови та літератури учителями Ю.П. Осадчою та І.А. Маранською. Словесники активно брали участь у проведенні авторської  (Ю.П. Осадча) літературної гри « Зрозумій мене!»  та в гайді для вчителя української мови та літератури «Елементи технології розвитку критичного мислення на уроці» (І.А.Маранська ).

Учениця 11-А класу Іванна Петренко майстерно провела веселу перерву з учасники семінару.

Висновком семінару є твердження, що сучасні технології навчання сприяють розвитку компетентностей сучасного учня.