Заходи, події

Кенгуру скликає друзів

     «Кенгуру скликає друзів» - вислів, який давно уже став не просто улюбленим девізом Міжнародного математичного конкурсу, а виміром найкращих та найщиріших емоцій учнів усієї країни, а також і наших ліцеїстів.

     Математику не можна не любити, тим більше цікаву математику, подорож якою пропонує здійснювати давній друг учнів - ММК «Кенгуру».  «Кенгуру» єднає школярів у прагненні бути успішними, розвивати свій потенціал, виховувати в собі вміння визначати власні здібності та оцінювати можливості, дає заряд активного оптимізму. Радість від досягнутого успіху посилює віру у власні сили, стверджуючи формулу успіху: «Хто з дитячих років займається математикою, той розвиває увагу, тренує свій мозок, свою волю, виховує наполегливість і завзятість у досягненні мети»

    Міжнародний конкурс «Кенгуру» уже багато років крокує і серед учнів Городищенського економічного ліцею. Цього року 19 ліцеїстів узяли участь у даному конкурсі, а саме:

 Рівень «Кадет» -- 5

 Рівень «Юніор» -- 7

Рівень «Випускник» -- 7

При розв’язуванні задач нестандартного характеру, учні поглиблюють  знання, знаходять різні шляхи їх розв’язку, розвивають мислення та творчість. Для старшокласників участь у конкурсі є важливим досвідом у підготовці до ЗНО.

Кожен учасник з нетерпінням очікує підсумку конкурсу, щоб отримати свій сертифікат з високим результатом.