ВІзит до Польщі

22-24 листопада 2017 року директор ліцею Надія Жуган відвідала Польську Республіку у складі делегації освітян України.

Освітній візит був організований з метою вивчення досвіду децентралізації освіти Польщі, знайомства із практикою втілення реформ місцевого самоврядування. Учасники відвідали гміну Клещув - це сільська гміна у центральній частині Польщі, яка належить до Белхатувського повіту Лодзинського воєводства.

Освітян України вразили навчальні заклади – гімназія, ліцей і технікум новітніх технологій, які утворюють комплекс середньої школи і ВНЗ, були відкриті у 2009 році разом із відкриттям багатофункціонального навчально – спортивного комплексу SOLPARK. Їх учні проходять навчання в сучасних майстернях, користуються широким спектром позакласних занять, а також мають великий спортивний зал, відвідують безкоштовно критий басейн і тренажерні зали.