Заходи, події

Зустріч з В. Смітом

    2 червня директор Надія Жуган і 10-класниця Вікторія Остапенко відвідали лекцію Нобелівського лауреата з економіки 2002 року, засновника експериментальної економіки, американця Вернона Сміта та  професора Романа Шеремета, відомого українського науковця, якого торік «Forbes» назвав одним із двох найкращих українських економістів (другий - Юрій Городніченко), доцента Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США), яка відбулася у стінах Київської школи економіки.

  Вони також отримали урочисту грамоту з підписом Вернона Сміта та Романа Шеремети з побажаннями успіхів у подальшому вивченні економіки!

   Лише півроку тому наш ліцей приєднався до Alumni Fund Ukraine / Фонд Випускників України/Фонд Випускників України, а вже сьогодні ми реалізовуємо спільні ініціативи із випускниками Івано-Франківського фізико-технічного ліцею Nadiya Vargola та Roman Sheremeta!

 Отак, якщо існує зв'язок із випускниками і бажання допомагати один одному, можуть відбуватися екстраординарні події. Вікторія надовго запам'ятає цю поїздку, і для неї це буде гарною мотивацією далі розвивати свій талант в економіці та ставити високі цілі!

    А для багатьох інших випускників по всій Україні це може бути цікавим прикладом того, як вони можуть підтримати молоде покоління та чому варто об'єднуватися навколо "Фонду Випускників України".