Ліцейний дзвінок

Яскраво і по-новому цьогоріч наша ліцейна спільнота відзначила завершення навчального року. Свято «Ліцейний дзвінок» зібрало друзів на літньому майданчику районного Палацу культури. Увазі гостей було запропоновано, окрім урочистої частини, взяти участь у цікавих майстер-класах, сфотографуватися у фотозонах класів та спробувати смачної каші. Спеціально для випускників було організовано захоплюючий квест «Сторінками ліцейного життя». Поринути у атмосферу ліцейного свята можна з допомогою альбому Google фото.

Під час свята відбулась урочиста церемонія посвяти восьмикласників в ліцеїсти із врученням паспортів громадян Ліцейної республіки. Ліцеїсти, що стали переможцями і призерами районних та обласних предметних олімпіад, конкурсів та змагань були нагороджені відзнаками. Традиційною родзинкою свята стала церемонія нагородження «Зірковий олімп - 2017». Цього переможцями в номінаціях стали дівчата команди «Вікторія», які здобули перемогу  Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності  (10-А клас, Остапенко Вікторія, Савенко Аміна, Лисак Ангеліна, Гарань Мар`яна, Гарань Вікторія), в номінаціях «Економіст року» - Дегтяр Ярослав (10-А клас), «Науковець року» - Танков Вадим (10-А клас), Наталіч Максим (10-Б клас), «Еколог року» - Добровольська Анна (10-Б клас), «Спортсмен року» - Зінченко Панас (10-А клас). Спеціальні премії здобули «Учень року» - Остапенко Вікторія, переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, «Відкриття року» - Петренко Іванна (учениця 8 класу, за особливу активність в ліцейному житті), «Лідер року» - Савенко Аміна (учениця 10-А класу, за виявлені лідерські якості), «Старанність року» - Гаврилюк Віталіна (учениця 11-А класу, за 100-відсоткове відвідування ліцею протягом року). Окремі номінації відзначали видатні колективи цього року. Премію «Клас року» здобув 8 клас як найбільш активний та відповідальний клас. Премію «Митці року» здобув гурток «Дивограй» під керівництвом Юлії Осадчої  (Савенко Аміна, Гарань Мар`яна, Гарань Вікторія, Дима Володимир, Маштабей Владислав) за талановите втілення українських образів твору С. Васильченка «На перші гулі». В номінації «Воля до перемоги» був відзначений рій «Сокіл» (Костенко Дмитро, Дима Володимир, Лисенко Ілля, Дудник Богдан, Дегтяр Ярослав, Новікова Ірина, Рудоман Анна), який здобув призове місце в районному етапі гри «Джура».

Особливими учасниками свята були одинадцятикласники, для яких пролунав прощальний ліцейний дзвінок, напутні слова від педагогічного колективу, класних керівників, молодших ліцеїстів, батьків. У небо злетіли традиційні кульки мрій випускників. По завершенню урочистого зібрання для випускників було організовано квест, під час якого команди учнів та батьків мали змогу пригадати роки свого ліцейного життя.

Загалом свято вийшло цікавим, незвичайним за форматом проведення. Сподіваємось, що таке свято стане новою доброю традицією нашого ліцейного життя.