Заходи, події

Дебют ліцеїстів

  Дебют ліцеїстів є давньою традицією ліцею і проводиться з метою розкриття талантів учнів 8 класу, які розпочинають навчання у нашому навчальному закладі. От і цього року юні ліцеїсти підготували святкову програму, яка дозволила нам ближче познайомитися з восьмикласниками.

  Під час шоу-програми ведучі (Аміна Савенко та Ярослав Дегтяр), користуючись астрологічними даними, розкривали особливості характерів учнів 8 класу. Під час інтерв`ю ліцеїсти ділилися досвідом налагодження дружніх відносин у новому колективі, розповідали про свої враження від навчання у ліцеї. Протягом концертної програми восьмикласники демонстрували свої співочі таланти (Іванна Петеренко, Марія Наталіч, Яна Порхун). Цікавий танцювальний презентувала Іванна Петренко зі своїм партнером Владом Дирдою. Войчишина Наталія, декламуючи патріотичну поезію, змусила всіх задуматися над долею України та роллю кожного з нас у розбудові майбутнього нашої держави. Особливо всіх глядачів вразила сценка-фрагмент із славетного "Сватання на Гончарівці" у виконанні юних акторів Трубіцина Дмитра, Швидкої Вікторії, Порхун Яни, Кулинича Віталія, Тихенка Владислава, Чернухи Володимира, Визнюк Наталії. Справжні овації глядачів заслужили Порхун Яна та Кулинич Віталій - виконавці головних ролей у сценці - та керівник драматичного гуртка Юлія Петрівна Осадча

    Під час свята з вітальним словом до восьмикласників звернулися класний керівник Людмила Володимирівна Гудзь та президент Ліцейної республіки Наталіч Максим. Вони побажали юним ліцеїстам успіхів у навчанні та незабутніх вражень від ліцейного життя.