Протидія рабству

У ліцеї продовжується робота із запобігання небезпеки рабства. 24.10.2016 року з учнями 9 класу було проведено інтерактивне заняття «Безпечність – шлях до біди».  Заняття спільно проводили учитель "Основ здоров`я" Марченко О.Є. та соціальний педагог Покась Г.В.

У результаті проведення заходу було досягнуто низку цілей: учні ознайомилися з особливостями проявів проблеми торгівлі дітьми в Україні та світі; відбувалося формування навичок безпечної поведінки, а також ліцеїсти отримали інформацію про можливі шляхи вирішення складних життєвих ситуацій.

Застерігаючи молодь від небезпечних ілюзій розбагатіти за кордоном, формуючи уявлення дітей про торгівлю людьми (дітьми), ознайомлюючи з основними принципами порятунку та захисту людей, педагоги спрямували ліцеїстів на застереження від тенет рабства, на знання ними своїх прав та вміння поводитися в критичних ситуаціях. Дев’ятикласники зрозуміли, що однією із запорук щасливого та захищеного життя є вміння критично оцінити життєву ситуацію та зробити правильний продуманий вибір шляху.