Досліджуємо М. Грушевського

Ювілей видатного українця М. Грушевського цьогоріч відзначає вся Україна. Існує версія, що великий учений, педагог, політичний та громадський діяч Михайло Сергійович походив із козацького роду з Черкащини. Тому для нас дуже важливою є популяризація спадщини українського генія.

Шануючи пам`ять великого українця було проведено спільний захід районної дитячої бібліотеки  та учнів 8 класу ліцею - виховну годину "Мойсей української ідеї". Виховну годину проводила вчитель історії ліцею Олена Бурлака разом із творчою групою восьмикласників. Діти здійснили віртуальну подорож містами, з якими пов`язаний життєвий шлях, познайомилися з основними аспектами діяльності М.Грушевського, переглянули цікаве відео про політичну діяльність Михайла Сергійовича. Також ліцеїсти познайомилися з бібліотекою та поспілкувалися з бібліотекарями. Зустріч пройшла цікаво і змістовно.