Олімпійський тиждень

Протягом 9-16 вересня у ліцеї проходив Тиждень фізкультури і спорту, присвячений Олімпіаді-2016 в Ріо.

Програма предметного тижня була цікавою та різноманітною. Розпочали тематичною лінійкою, під час якої пригадали історію Олімпійських ігор давнини та сучасності. Щодня перед першим уроком ліцеїсти проводили для своїх друзів та вчителів веселу ранкову зарядку.

Ми здійснили подорож до осіннього лісу на традиційну ліцейну кашу. Протягом тижня ліцеїстів знайомила зі спортивною історією виставка «Олімпійська слава України». Щодня учні ліцею мали можливість перевірити свої спортивні та творчі таланти під час різних змагань. У понеділок розфарбовували олімпійську емблему. У вівторок відбулися «Веселі старти», де класні команди змагалися у ряді цікавих естафет.

Переможцями у цих змаганнях у своїх вікових групах вийшли команди 9 та 11-А класів.  У середу хлопці та дівчата взяли участь у змаганнях із шашок та шахів – переможцями ліцейного турніру стали учениці Моргун Іванна (8 кл., шахи), Новікова Ірина (9 кл., шашки), Набок Віталій (9 кл., шахи), Наталіч Максим (10-Б кл.) та Чернуха Володимир (8 кл., шашки). У четвер відбулася велика ліцейна естафета з бігу: було сформовано 6 команд по 8 учасників від кожного класу. У підсумку місця переможців розподілилися так: І м. – 10-А клас, ІІ м. – 11-Б клас, ІІІ м. – 9 клас.

Спортивні та творчі таланти команди класів мали можливість проявити під час масштабного квесту вулицями рідного міста, який проходив під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше!». Для участі у квесті було створено 8 команд по 8 учнів (загалом 64 учні), членами журі на станціях квесту виступили вчителі та учні ліцею. Під час змагання ліцеїсти вправлялися у вміннях баскетбольного кидка, набивання футбольного м’яча на нозі, стрибках на скакалці на час, влучному метанні м’ячів, а також демонстрували свої знання олімпійської історії. На останньому етапі квесту команди мали спільно підготувати творчий фотоколаж про участь свого класу в тижні фізкультури і спорту. Перемогу в олімпійському квесті здобули команди "Волошка" 11-А кл. (І м.), "Меланхоліки" 9 кл. (ІІ м.), "Флеш" 10-А кл. (ІІІ м.).

Загалом тиждень фізкультури і спорту пройшов цікаво і насичено. Нам вдалося створити атмосферу спортивного азарту і дружньої гри.