Семінари та конференції

Майбутнє економіки

         9 червня 2019 року директор ліцею Надія Жуган взяла активну участь в обговоренні стану економічної шкільної освіти в Україні та поділилася власним досвідом викладання економіки у ліцеї. А вже із вересня ліцей долучається до апробації підручника нового покоління "Економіка" для учнів 8 класу.

        Під час події її учасники, представники із 6 регіонів України, спілкувались та обговорювали, чому економічна освіта важлива та яке її місце у структурі навчальних предметів.

     Результатом обговорення стану та перспектив економічної шкільної освіти в Україні став загальний консенсус щодо того, що економіка має бути обов'язковим предметом і її не варто зводити лише до фінансової грамотності.

     Також відбулася презентація української версії інноваційного підручника з економіки, розробленого Lietuvos laisvosios rinkos institutas, й інструкції для вчителів, за допомогою яких будемо змінювати те, як цей предмет викладається у школі. 

      Подія відбулася за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus та Освіторія. Щиро вдячні усім учасникам за плідну дискусію, корисні поради і бажання долучитися до процесу змін!