Семінари та конференції

Семінар директорів Черкащини

   

      23 лютого 2016 року директор ліцею Надія Жуган відвідала Черкаську гімназію №9, де відбувся обласний семінар директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів з проблеми: «Особливості застосування інноваційних технологій в управлінні гімназій, ліцеїв, колегіумів».

   Директор гімназії, Топчій Ірина Вікторівна, в інтерактивній формі ознайомила учасників семінару з особливостями застосування інноваційних технологій в управлінні гімназією. Гості побачили кадетів і паняночок, величні патріотичні флешмоби, «зіркових» випускників із 200-бальними результатами ЗНО, загальногімназійний пробіг, у якому взяли участь близько півтори тисячі осіб, незабутні подорожі Україною та рідною Черкащиною. Гості зрозуміли, що гімназія – це велика шкільна родина, гімназія – це маленька шкільна держава.

Наступний етап роботи семінару – представлення різноманітних форм роботи щодо особливостей застосування інноваційних технологій управління сучасним навчальним закладом:
- «Майстерня щастя управлінця». Волошенко Олена Валентинівна, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту ЧОІПОПП, кандидат педагогічних наук
- Управлінський практикум «Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи». Жуган Надія Григорівна, директор Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області
- Управлінська студія «Зарубіжний досвід управління сучасним навчальним закладом». Денисюк Любов Іванівна, директор Золотоніської гімназії ім.С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради

Коуч-технології в управлінській діяльності. Бегеза Людмила Євгеніївна, практичний психолог Черкаської гімназії №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради, кандидат психологічних наук.

Кожний учасник семінару міг самостійно обрати та відвідати дві локації з чотирьох запропонованих, поспілкуватися з колегами в неофіційній обстановці, висловити свої погляди та думки.

Справжнім святом для директорів стало відвідування уроків. Палітра запропонованих міні-модулів була різноманітною, охоплювала різні предмети і різні класи. Керівники кафедр історії (Завіновська І.В.), української мови і літератури (Голінько Ю.А.), математики (Поьомкіна Г.Г.), фізичної культури (Гулюкіна Н.Г.), інформаційних технологій (Цимбал М.П.) організували та провели корисні майстер-класи, наочно довели, що сучасну прикладну освіту треба надавати якісно і цікаво. Головне – це бажання учителів бути партнерами дітям та їхнім батькам.

Учасники семінару в підсумковій анкеті зробили висновок: є потреба в проведенні семінарів у нетрадиційному форматі, який спонукає працювати по-новому; не існує нічого неможливого; можливості навчання безмежні; учитель – це особистість, яка разом з дітьми змінює життя накраще.