Семінари та конференції

Семінар керівників МАН

10 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся семінар-практикум (для керівників гуртків) на тему: «Організація творчого простору для обдарованих дітей в умовах позашкільної освіти».  Участь у семінарі взяла Маранська Ірина Андріївна, керівник гуртка МАН.

На заході увага  приділялася практичній роботі, у ході якої найбільш ефективною є максимально індивідуалізовна робота - творчі завдання, дослідницька робота, що сприяє розвитку креативності, інтелекту, інтуїції. Учасники семінару дійшли висновку, що обдаровані діти особливо потребують постійної педагогічної  уваги. А надати таку підтримку «нестадартному» учню може лише «нестадартний» педагог. Робота з обдарованими учнями - мистецтво зняти обмеження для творчості як учня, так і наставника.