Семінари та конференції

Ювілейна конференція

  

     4-7 жовтня 2017 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у  XXV ювілейній щорічній конференції Асоціації керівників закладів освіти "Відроджені Гімназії України"

   на тему "Нові компетенції сучасного керівника навчального закладу в умовах реформування національної системи освіти України", яка проходила у місті Львові.

      У роботі конференції взяли участь 170 осіб – керівників навчальних закладів України та їх заступників на чолі з Президентом ВГУ Ярославом Турянським.  Під час цeрeмоніі урочистого відкриття відбувся святковий концeрт та панeльна дискусія за участю Прeзидeнта ІСР Арі Покка з Фінляндіі та дирeктора Цeнтру досліджeнь в галузі освіти Алeкса Шнайдeра з Ізраілю.
     Приємно відмітити участь колег міжнародного рівня з Фінляндії, Ізраїлю, Польщі, з якими розглядали питання "Горизонтальна система управління освітою. Повна автономія закладів освіти", "Нові компетенції сучасного керівника навчального закладу в умовах проведення реформи національної системи освіти в рамках проекту МІФРАС", "Історія успіху реформи шкільної освіти Фінляндії", "Школа майбутнього в Ізраїлі".

   6 компонентів, від колег з Ізраїлю, для створення культури інновацій та підприємництва:

               1! Вихід із зони комфорту

               2! Наявність часу

              3! Спільнота рівноправних

              4! Мужність лідера

              5! Відчуття невідкладності

              6! Інновації та креативність

       Головні меседжі виступів:

  • Школа – середовище навчання УСІХ!
  • Концепція довіри
  • Проекти рухової активності впродовж дня
  • Вихід за рамки, шукати всі можливі способи навчання поза класом
  • Навчання має приносити задоволення!
  • Учитель має «запалювати вогні», пробуджувати жагу до навчання!

/06.10.2017, Львів/

      Усі учасники конференції отримали ювілейні медалі ВГУ в знак того, що саме МИ ВСІ РАЗОМ повинні розбудовувати Нову Українську Школу заради процвітання рідної України!!!