Методичні об'єднання

Загальна

Виставка "Великоднє мереживо"

 

Виставку декоративно-прикладного мистецтва "Великоднє мереживо" у районному Палаці культури відівідали учні 8 класу разом з класним керівником Марченко Оксаною Євгенівною. Дітей вразила майстерність виробів та різноманіття талантів рідного краю. 

Детальніше...

З Новим 2019 роком!

   

Перемоги юних інтелектуалів

Фотоальбом "Юні дослідники"

Зимова пора - це час посиленої роботи обдарованих учнів. Протягом листопада-лютого традиційно проходять Всеукраїнські учнівські олімпіади з основ наук та Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Цьогоріч наші ліцеїсти гідно пройшли райнний етап обох інтелектуальних змагань,

Детальніше...

Вибори в Ліцейній республіці

 

Фотозвіт "Вибори в Ліцейній республіці"

Традиційно на початку жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства. 1 жовтня відбулася урочиста лінійка, на якій учитель правознавства, Муха Олександр Олександрович оголосив план заходів проведення Тижня та оголошено про початок виборної кампанії на посаду президента Ліцейної республіки.

Детальніше...

День відкритих дверей

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ запрошує

Детальніше...

Графік проведення І(ліцейного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

ПОНЕДІЛОК

 

ВІВТОРОК

 

СЕРЕДА

 

ЧЕТВЕР

 

П*ЯТНИЦЯ

 

 

 

 

 

12 жовтня

інформаційні технології

 

 

16 жовтня

англійська мова

17 жовтня

українська  мова, література

російська мова і література

18 жовтня

астрономія

математика

фізика

19 жовтня

біологія екологія

 

22 жовтня

 

історія

23 жовтня

 

основи економіки

хімія

 

24 жовтня

 

географія

25 жовтня

 

основи правознавства

26 жовтня

 

 

Юні шевченкознавці

 

Олімпіадний та конкурсний рух стартував в нашому ліцеї. Минулого тижня відбулось урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Детальніше...

EdCamp 2018

 2-4 липня директор ліцею Надія Жуган взяла участь у найграндіознішій події освітянського року - Третій національній (не)конференції EdCamp 2018!

Знак якості eTwinning

 

Протягом 2016-2017 навчального року Городищенський економічний ліцей приймав активну участь у міжнародних проектах програми eTwinning.  3 вересня 2017 року міжнародний проект “1 Smile Makes 2 Smiles”, в якому було 12 країн-учасників відзначений Національним знаком якості.  Активними учасниками цього проекту були учні 8 та 10, 11 класів ліцею. Національний знак якості – відзнака, яку отримують  проекти/учасники програми з високим рівнем інновації та успішності в проектній діяльності. Цю нагороду присуджують  служби чи агентства підтримки програми у вашій країні.

Що отримують переможці:

  • Професійне визнання. Наявність відзнаки свідчить про те, що ваша діяльність в eTwinning – дуже професійна, ви вмієте якісно працювати та ефективно співпрацювати з партнерами. 
  • Сертифікат National Quality Label.
  • Наявність відзнаки дає можливість номінувати ваш проект на участь у конкурсі для отримання European Quallity Label.

Отримавши сертифікат, ви автоматично стаєте конкурсантом у щорічному конкурсі «Найкращий проект року в Україні». 

План роботи ліцею

 

Якщо в новорічну пору вам сумно або хочеться випити чашку кави у товаристві приємних і веселих інтелектуалів, або зробити новорічне селфі в нашій фотозоні  запрошуємо під час зимових канікул в ліцей. Нижче план роботи закладу - він серйозний, але завжди знайдеться хвилинка на спілкування.

Детальніше...

Зимова казка

         

      Сніжною та морозною видалась цьогоріч зима. Блиск засніжених пагорбів манить дітей у похід до зимового лісу. От і наші восьмикласники Петренко Іванка, Визнюк Наташа,Тертичний Денис, Кулинич Віталик, Луценко Настя, Наталіч Маша, Комиз Настя і Кирпата Софія разом із вчителем спортивного орієнтування Петром Васильовичем 21 січня влаштували пікнік із катанням з гірки у зимовому лісі. 

Детальніше...