Суспільно-гуманітарного циклу

Ліцеїсти у Городищенському районному суді

Фотозвіт заняття "Судові дебати за твором О.Кобилянської "Земля"

Співпраця нашого ліцею із Городищенським районним судом у галузі профорієнтації та превентивного виховання має давнє коріння. Лише протягом останнього року за сприяння судді районного суду Оксани Миколаївни Савенко учні ліцею мали змогу відвідати реальні судові засідання та провести низку занять у приміщенні суду.

Ось і  3 травня учні 9-11 класів під керівництвом учителя правознавства Олександра Мухи, учителя української мови та літератури Юлії Осадчої організували інтегроване заняття "Судові дебати за твором О. Кобилянської "Земля". У ході заняття у формі рольової гри зі справжніми суддями, прокурорами, адвокатами та свідками було здійснено розгляд справи про братовбивство за мотивами повісті "Земля". Така форма роботи, за словами самих учасників, сприяла кращому розумінню ідеї літературного твору та засвоєнню ключових засад правової поведінки.

І вже традиційно працівники суду були вражені серйозним підходом ліцеїстів до підготовки заняття та пригостили ліцеїстів смачними дарунками. Фотозвіт про цікавий захід пропонуємо переглянути всім зацікавленим.