Суспільно-гуманітарного циклу

Cемінар “GoCamp”

Питання удосконалення вивчення іноземних мов в сучасній школі є одним із пріоритетних напрямів реформування освіти. З метою обговорення перспектив навчання та ефективної організації літніх мовних таборів у школах України 5-6 квітня у м.Києві відбувся семінар Всеукраїнського проекту “GoCamp”.

Шляхом конкурсу Городищенський ліцей увійшов у перелік 600 шкіл, які матимуть можливість прийняти та залучити до мовного табору волонтера-іноземця. Тож учителька англійської мови нашого ліцею Вікторія Шастун взяла участь у навчанні та майстер-класах організованих чудовими викладачами, тренерами Британської ради, Американського посольства, викладачами Київського університету ім.Бориса Грінченка.  Під час семінару відбувся обмін ідеями. Учасники, які мали досвід роботи в таборах в минулому році продемонстрували власні матеріали.

Родзинкою заходу була зустріч з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка завітала на семінар, розповіла про концепцію "Нова школа" та  відповіла на актуальні запитання освітян. Всі заходи семінару були проведені на високому рівні.