Методичні об'єднання

Міжнародний  день  боротьби зі СНІДом

До Міжнародного  дня  боротьби зі СНІДом  у ліцеї обговорювали актуальні питання здорового способу життя та профілактики ВІЛ-інфекції, СНІДу. Ми всі мріємо жити повноцінним життям, отримати освіту, працювати, мати сім’ю,  дітейУсього цього можна позбутисяякщо легковажно ставитисянасамперед, до власного здоров’я.   

Тому на інформаційній хвилинці «Це варто знати» у 8 класі , яку провели соціальний педагог Галина Вікторівна Покась та класний керівник Ірина Андріївна Маранськапоглиблено знання  дітей  про  шляхи та масштаби поширення ВІЛ-інфекціїїї наслідки, сформовано розуміння й усвідомлення  власної відповідальної поведінкитолерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих  і хворих на СНІД.  

Година спілкування «Обираю життя, творю майбутнє» відбулася у 10- Б класі. Учитель біології Марченко Оксана Євгеніївна ознайомила учнів із способами передачі та ризиками інфікування  хворобою, спричиненою  вірусом імунодефіциту людини  та розповіла про  умови обстеження на ВІЛ, про те, що  символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка, яка означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї». Стереотипи і упередження,  суб’єктивні ставлення, цінності, підтримку учні досліджували під час роботи із практичним психологом Хоменко Лідією Петрівною.   

Прикріпивши стрічку до свого одягу, ліцеїсти  висловили свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто ВІЛ – позитивний  чи хворий  на СНІД. 

 На  інформаційному  стенді учні  записали своє  розуміння і бачення ситуації та поради  «Як уникнути ВІЛ – інфікування».