Методичні об'єднання

Вибори в Ліцейній республіці

Фотозвіт "Вибори в Ліцейній республіці"

Традиційно на початку жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства. 1 жовтня відбулася урочиста лінійка, на якій учитель правознавства, Муха Олександр Олександрович оголосив план заходів проведення Тижня та оголошено про початок виборної кампанії на посаду президента Ліцейної республіки.

Цього разу вибори президента ЛР проводились у два тури. Так, у першому турі, 2 жовтня,  обирали представників (виборців) у кожному класі (3 представника від класу та 3 від учительського колективу).

4 жовтня відбулася посвята суддів Ліцейної республіки та обрання голови суду. Суддями стали Лабик Анастасія, Багач Владислав, Горопека Вікторія, Швидка Вікторія, Войчишина Наталія, Визнюк Наталія та Люта Дарія. Головою суду обрано Швидку Вікторію.

8 жовтня 2018 року відбулися дебати, у яких узяли участь кандидати в президента Ліцейної республіки, а саме: Новікова Ірина, учениця 11-го класу та Петренко Іванна, учениця 10 класу. Ліцеїсти мали змогу ознайомитися із програмами кандидатів та остаточно обрати для себе президента на Ліцейних дебатах.

Другий тур відбувся 9 жовтня 2018 року. Саме цього дня представники (виборці) обрали президента ЛР.

Результати голосування

Кандидати у Президенти Ліцейної республіки:

Новікова Ірина, учениця  11-А класу;

Петренко Іванна, учениця 10 - А класу;

Усього бюлетенів -  21

Використано – 21

Не використано –  0

Із них:

За Новікову Ірину  –  75%

За Петренко Іванну –  25%

Не підтримують жодного кандидата – 0 %

БАЖАЄМО ПРЕЗИДЕНТУ

Ірині Михайлівні Новіковій

УСПІХІВ ТА БУДЕМО СПОДІВАТИСЯ, ЩО ЇЇ  НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ТА ЗАВЗЯТІСТЬ ПРИНЕСЕ ОПТИМІСТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.