Інноваційні школи Черкащини

Виїзний семінар

     19 жовтня 2017 року Надія Жуган у складі групи директорів шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини, відвідала  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 міста Горішні Плавні Полтавської області

з поглибленим вивченням економіки та права, що працює над проблемою створення інноваційної моделі сучасного навчального закладу, спрямованого на формування всебічно розвиненої особистості шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

     Виїзний семінар був організований на виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» та з метою обміну досвідом щодо організації освітнього простору закладу в освіти в умовах реалізації концепції Нової української школи.

    Учасників семінару ознайомили з основними векторами роботи загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради та реалізацією інноваційних проектів.

    Зокрема, директор школи Тягай Наталія Анатоліївна поділилася досвідом участі у міжнародних з’їздах директорів шкіл, розкрила особливості фінляндської освіти та впровадження її елементів в українській освітній простір. Учасникам продемонстрували можливості 3D кінотеатру в освітньому процесі. Заступники директора презентували використання хмарних технології в управлінській діяльності та роботі вчителя. Під час ознайомлення з шкільним зразковим музеєм народознавства «Диво» учасники дізнались про можливість залучення молоді до вивчення народних промислів шляхом співпраці з майстрами в рамках Всеукраїнського молодіжного майстер-фесту «Український дивограй».

    Заслужений вчитель України Залізняк Сергій Володимирович в продемонстрував практично спрямовані досліди та свій відеоконтент для уроків фізики. Учителі інформатики презентували кабінет робототехніки як сучасний інструмент STEM-освіти та роботу з учнями різних вікових категорій.

    Виїзний семінар став важливою ланкою у процесі розвитку освітнього простору Черкаської області.