Новини Спільноти випускників

Приємні новини маємо від Фонду випускників України та його осередку Спільноти випускників Городищенського економічного ліцею. На фондовані доброчинцями кошти при взаємодії Олексія Цимбалюка, Богдана Марченка та Володимира Варголи у ліцей було куплено новий ноутбук.

Цей прилад є надважливим для нашого навчального закладу, оскільки саме ця техніка найбільше використовується в навчально-виховному процесі. Нагадаємо,  що вперше в історії навчального закладу 26 травня під час святкування Ліцейного дзвоника завдяки фондуванням Спільноти випускників ліцею ми змогли відзначити кращих учнів ліцею не лише грамотами, а й грошовими преміями. Детальніше про преміювання за посиланням.

Також, як повідомлялося раніше, за активного сприяння спів засновниці та президентки Фонду випускників України/Alumni Fund Ukraine Надії Варголи наша переможниця Всеукраїнської олімпіади з економіки Вікторія Остапенко відвідала лекцію Нобелівського лауреата Вернона Сміта (про подію тут).

Меценатство завжди було вагомим фактором модернізації української освіти. У нинішніх умовах благодійність є чи не найвагомішим чинником розвитку нашого ліцею. Приємно, що учні-випускники усвідомлюють необхідність підтримки рідного навчального закладу у найпотрібніших напрямах. Це є дієвий приклад активної життєвої позиції та розуміння того, що наше майбутнє ми маємо будувати самі.

Дякуємо нашим благодійникам за турботу та дієву підтримку!