Досвід виховної роботи

Перемога ліцейних "Соколів"

Ліцейна команда-рій "Сокіл" у складі Дмитра Костенка, Анни Рудоман, Ірини Новікової, Володимира Дими, Івана Калюжка, Іллі Лисенка, Богдана Дудника, Ярослава Дегтяра виборола призове місце в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

   Змагання проводилися на базі військово-спортивного табору в с. Мліїв за традиційним планом. Наші  "Соколи" у процесі підготовки та самої гри виявила чудовий командний дух, злагодженість і творчість, що і дозволило в нелегкій боротьбі увійти до числа переможців. В командному заліку наш рій виборов І місце у квесті "Пластун", ІІ місце у силовому змаганні "Линва" (при цьому виявивши неабияку стійкість ,взявши участь у цьому змаганні 10 разів проти 6 разів суперника).

    Всебічну підтримку членам нашої команди в ході підготовки та участі в грі надали вчителі О.В. Бурлака, В.І. Шастун, Н.М. Костенко, О.Є. Марченко, Н.Г. Шланчак, тренери районної станції юних туристів та ліцеїстки Мар`яна Гарань та Вікторія Гарань.  Вітаємо наших "Соколів" з великим успіхом!